Ikusi hemen Bilboko Konpartsen 2017ko kontzertuak!

Marijaia Bilbora ailegatzear dago! Planez betetako bederatzi egun dauzkagu. Horien artean, Bilboko Konpartsak bere txosnetan hainbat kontzertu prestatu dituzte.  Ikusi hemen!

PINPILINPAUXA

Abuztuak 19, larunbata – Sonia Madoc (ex Sonia eta Selena)

Abuztuak 20, igandea – Viceversa + Yogurinha Borova

Abuztuak 21, astelehena – Yurena

Abuztuak 22, asteartea – Baccara

Abuztuak 23, asteazkena – Nenita Danger

Abuztuak 24, osteguna – Azúcar Moreno

Abuztuak 25, ostirala – Las Fellini

Abuztuak 26, larunbata – Ainhoa Cantalapiedra

ALGARA

Abuztuak 20, igandea – Thunderclap Sound System + Akatz + Iron Lion Zion (Bob Marley Tribute)

Abuztuak 21, astelehena – TT Syndicate + The Limboos + Moonshine Wagon

Abuztuak 22, asteartea – Tooth + Ero (+ gau elektronikoa Cora Novoa-rekin eta Normal’s Killer-ekin)

Abuztuak 23, asteazkena – Yellow Big Machine + Lukiek + Vulk (+ gau elektronikoa, El_Txef_A-rekin eta Les Alsborregach-ekin)

Abuztuak 24, osteguna – Pagasarri Udal Ska Banda + The Euskatalities + The Sustraians Revue

Abuztuak 25, ostirala – Priscilla Band + Mud Candies + Berta Bittersweet + DJ Bull

Abuztuak 26, larunbata – DJ Bull

KULTURGUNE (ALTXAPORRUE + TXINBOTARRAK)

Abuztuak 20, igandea – Havana 537 / Akabu + Josetxu Piperrak

Abuztuak 21, astelehena – Feos Pero Majos + Siroka

Abuztuak 22, asteartea – Etsiakeroak + Barbakore

Abuztuak 23, asteazkena – La Txirla Records (La Polla Records-i tributoa)

Abuztuak 24, osteguna – DJ Bull

Abuztuak 25, ostirala – Deiedra

Abuztuak 27, igandea – Rever

ASKAPEÑA

Abuztuak 27, igandea – Rojo Cancionero

TXOMIN BARULLO

Abuztuak 21, astelehena – Oier Asla / Soinu Beltzak In Session

Abuztuak 23, asteazkena – Honky Tonk Festival: Nasho + Mamagigi’s + Last Fair Deal + Dj Txam & DJ Jonas

Abuztuak 25, ostirala – Dudu Ouchen + DJ Puto Reno

IRRINTZI

Abuztuak 19, larunbata – Dj Paul Swyler The Ruizer 

Abuztuak 20, igandea – Artaburuak eta Gora Athletic + Dj Paul Swyler The Ruizer + Dj Danny Meip

Abuztuak 21, astelehena – Rap Factory + Dj Paul Swyler The Ruizer

Abuztuak 22, asteartea – Dj Paul Swyler The Ruizer + Dj Salva Fox

Abuztuak 23, asteazkena – Dj Paul Swyler The Ruizer

Abuztuak 24, osteguna – Dj Paul Swyler The Ruizer + Dj Unai Goikolea

Abuztuak 25, ostirala – Dj Paul Swyler The Ruizer

Abuztuak 26, larunbata – Grupo Di Versions + Dj Paul Swyler The Ruizer 

MAMIKI

Abuztuak 20, igandea – Marianita rock: Road Ramos

Abuztuak 22, asteartea – Lucía Vargas + Dj Bbq Live

Abuztuak 24, osteguna – Juana Geyser eta La Imaginaria Banda Musical + Aneguria + Dj Tarantistak

Abuztuak 26, larunbata – Dj Irati Zertarako

Abuztuak 27, igandea – Marianita rock: Usue Martinez eta Nerea Alza

HONTZAK

Abuztuak 24, osteguna – Los Pistoleros

MUNDUKO JENDEAK

Abuztuak 27, igandea – Orlis Pineda

ZARATAS

Abuztuak 24, osteguna – Koiu

TINTIGORRI

Abuztuak 20, igandea – Budasam + Indomables

Abuztuak 21, astelehena – Moonshakers

Abuztuak 22, asteartea – Undercovers + Crazy Jazzers

Abuztuak 23, asteazkena – Long John + Lomoken Hoboken

TXINBOTARRAK

Abuztuak 20, igandea – Havana 537 + Akabu eta Joxetxu Piperrak and The Riber Rock Band

KAIALDE

Abuztuak 20, igandea – Lindy Hop Crazy Jazzers taldearekin

Abuztuak 21, astelehena – Ostabe

Abuztuak 22, asteartea – CloverWind

Abuztuak 24, osteguna – Lehian Erromeria

Abuztuak 25, ostirala – Barullo

PIZTIAK

Abuztuak 20, igandea – The Pushermen

Abuztuak 21, astelehena – Desorden

Abuztuak 22, asteartea – Hibai Legegabea

Abuztuak 23, asteazkena – Beer & Skate Fest Iii

Abuztuak 24, osteguna – Shock

Abuztuak 25, ostirala – Las Sexpeares

AIXEBERRI

Abuztuak 22, asteartea – Hoax Attack + Ban Jovi

Abuztuak 23, asteazkena – Cecilia Payne + Oxabi Erromeria

Abuztuak 24, osteguna – Navelate Joe Dj

KOMANTXE

Abuztuak 19, larunbata – Thunder Clap + Ziribulio

Abuztuak 20, igandea – Dj Ilargi

Abuztuak 21, astelehena – Zorden Kluba + Aiala Backed by Mudo + Raperos de Emaus and the Titanians

Abuztuak 22, asteartea –  Serotonina Ska Band + Guda Dantza + Balkan Pintxada

Abuztuak 23, asteazkena – Vinagre de Moderna + Voltaia + Niña Coyote eta Chico Tornado

Abuztuak 24, osteguna – Gaupason + Radio Revolución + Latin Pintxada

Abuztuak 25, ostirala – Dj Wall

Abuztuak 26, larunbata – Dr. Bravo + The Funny Console

ABANTE 

Abuztuak 21, astelehena – Zazkel

Abuztuak 22, asteartea – Lauroba

Abuztuak 23, asteazkena – Hdh Rock

KASKAGORRI

Abuztuak 20, igandea – Tximeleta

Abuztuak 21, astelehena – Sara Hebe

Abuztuak 22, asteartea – Koban + Huntza

Abuztuak 27, igandea – Garilak 26

PA…YA

Abuztuak 19, larunbata – Itsu Mutu Gor Dj’s

Abuztuak 21, astelehena – Dj Bull

KAIXO

Abuztuak 23, asteazkena – Xatiro + Las Tea Party Dj’s “Woman Powah”

Abuztuak 25, ostirala – Akerjenbe Sound Sistema + Urrats Erromeria 

ATZEKALDEA (KASKAGORRI, PA…YA ETA KAIXO)

Abuztuak 24, osteguna – Atzekalde Live!

FEDERIKO EZKERRA

Abuztuak 19, larunbata – Encarnita Polo + Joseba Solozabal

Abuztuak 20, igandea – Solo Welling  / Kini 500 + Divina Diva + Charlotte Glitter

Abuztuak 21, astelehena – New Straits (Dire Straits-i tributoa)

Abuztuak 22, asteartea – Red Crocodile

Abuztuak 23, asteazkena – Dena Bilbao  / Le Blond

Abuztuak 24, osteguna – Tennessee

Abuztuak 25, ostirala – Electric Funeral / Kontzertu sorpresa

Abuztuak 26, larunbata – One Star / River, Oaks District Band  / Malena Gracia